spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Stresi pak para finales: Unë i fiki dritat dhe do të jem lider

Sonte është finalja e ‘Big Brother Vip Kosova’.

Në edicionin e parë të këtij Prime, 5 finalistët janë në pritje të një nate të gjatë, shkruan nzoom.biz.

Konkurrentët tani mund ta shohin Alaudinin dhe Jonidën nga ekrani.

Stresi është emri që po lakohet se do të jetë fitues i çmimit të madh e në fakt këtë gjë e ka ndjerë edhe reperi shqiptar.

‘Unë i fiki dritat dhe do të shpallem lider’, tha mes tjerash Stresi. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news