spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

I’a dedikoi fitoren, ja reagimi i parë i Keisit

Stresi është fitues i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ai dhe Vedat Bajrami ishin konkurrentët më të votuar nga publiku, shkruan nzoom.biz.

Shumë persona po i’a urojnë reperit shqiptar e mes tyre edhe ish-partnerja e tij.

Stresi ka folur për lidhjen e fortë që pati me Keisin dhe si duket ky raport tashmë do të rregullohet.

E dimë se me tu futur në shtëpi, artisti shqiptar u shpreh se ka hyrë për të fituar përsëri zemrën e vajzës që dashuron.

Keisi ka reaguar duke theksuar se është e lumtur dhe krenare me këtë arritje të Stresit. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news