spot_img
16.4 C
Pristina
31/03/2023

Produksioni me ‘dolloverin’ e radhës, tenton ta shpëtojë Kristin dhe Maestron

Ka filluar spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Albania’.

Të nominuarit e kësaj jave ishin: Luizi, Maestro dhe Kristi, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit rrezikon të largohet sonte dhe nuk ka më biletë kthimi sepse e konsumoi.

Por, mësohet se produksioni i Top Channel ka përgatitur një skenar tjetër që asnjëri nga konkurrentët ta lë garën.

Se si do të rrjedhë situata e kuptoni në vazhdim. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news