spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Po udhëtonte me avion, Yllit i ndodhi e papritura

Yll Limani është një këngëtar i njohur dhe i dashur për publikun.

Ai ka shumë fansa që e duan muzikën e tij, shkruan nzoom.biz.

Autori i disa projekteve që marrin miliona klikime e mijëra komente, udhëton shpesh duke qenë pranë adhuruesve të tij.

Derisa ishte duke u kthyer me avion për në Kosovë, atij i ndodhi e papritura.

Ylli shihet teksa fle gjumë dhe producenti Fatjon Miftari i’a bëri një foto dhe poza e Limanit duket qesharake.

Shikoni dhe binduni ju vetë. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news