spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

A ishte spektakli i ‘BBVA’ arsyeja e sulmit në objektet e Top Channel?

Arbana Osmani i njoftoi banorët për sulmin terrorist që ndodhi.

Objekti i Top Channel u sulmua në mëngjesin e së hënës dhe si pasojë e 25 plumbave humbi jetën roja e sigurisë, njofton nzoom.biz.

Konkurrentët e ‘Big Brother Vip Albania’ po pyesin me kurreshtje se a mos janë arsyet e lojës ato që kanë dërguar në këtë akt barbar.

Përndryshe, emisioni n’ZOOM në insertin e mëposhtëm ju sjell një përmbledhje të asaj se çka po ndodh me lojën e banorëve.

A ka ndikuar produksioni në strategjinë e Oltës? /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news