spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Faktet e reja nga mesazhet flirtuese të Jorit, çdo javë i zbulohet nga një ish-partner?

Jori Delli është banore e edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Me tu bërë pjesë e kësaj aventure televizive, ajo nisi të tregojë disa detaje nga jeta private, shkruan nzoom.biz.

Konkurrentja e këtij Reality Show filloi të zbulohet duke thënë se meshkujt e famshëm kanë flirtuar me të dhe jo vetëm në rrjetet sociale.

Bukuroshja përmendi Ronaldon por dhe Balotellin.

Inserti i mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM ju njofton me këtë gjë dhe për të kuptuar më shumë detaje nga kjo ndodhi, ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news