spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Kurrë s’ka qenë më e lehtë, dobësohu për 1 muaj me ‘Nerox Tea Detox’

Kur afrohen ditët e nxehta secila femër dëshiron të vishet me stil.

Por, jo secila është e kënaqur me peshën aktuale që ka, shkruan nzoom.biz.

E, për këtë në treg janë produktet e ndryshme bio që mundësojnë eleminimin e kileve të tepërta.

n’ZOOM ju njeh me çajin e dobësimit ‘Nerox Detox’ ku një paketim me 60 copë i cili përdoret 2 herë në ditë bën mrekulli në trupin tuaj.

Tani ju tregojmë edhe mënyrën e përdorimit, ajo që duhet të bëni është ta vendosni çajin në një filxhan me ujë të ngrohtë e pastaj në gotë 200 ml.

Përzieni rreth 2-3 minuta dhe konsumoni menjëherë.

Ky çaj me ekstrakt bimor nuk ka efekte anësore dhe mund t’i largoni 8 deri në 12 kilogramë për vetëm 1 muaj.

Përveç që mbani nën kontroll peshën tuaj, ju po ashtu ndihen të ngopur vazhdimisht e keni më shumë energji por kjo nuk është e vetmja.

Me pirjen e rregullt të Nerox Tea Detox ju keni një metabolizëm më të shpejtë.

Për porosi kontaktoni në faqen zyrtare të Instagram-it. /nzoom.biz/

 

https://www.instagram.com/nerox.kosovo/?fbclid=IwAR2i2BpTab-H4xuSpDZ34UF30oSTiNxZFcjuV2c2jAmEfXpJDmacqVGs5IM

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news