spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

E vërteta doli në shesh! Ja sa paguhej Kiara për të qenë afër Luizit

Dalja e Kiara Tito u shoqërua me fjalë nga më të ndryshmet.

Pati zëra që thanë se moderatorja e shfrytëzoi romancën me Luizin vetëm për garë, shkruan nzoom.biz.

E, tani po diskutohen shifrat marramendëse që banorët mund të kenë pranuar për të qëndruar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju njeh me disa detaje nga pjesëmarrja e Kiarës në ‘Big Brother Vip Albania’.

Për këto dhe të tjera detaje ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news