spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

E pabesueshme! Ish-banorët e “BBVA1” kundër hyrjes së Efit dhe Kiarës

‘Big Brother Vip Albania’ po vazhdon të jetë një ndër formatet më të shikuara e po ashtu të komentuara.

Spektakli i së shtunës ngjalli reagime të shumta, shkruan nzoom.biz.

Njëherë u largua Olta e pastaj Antoneta por pati jo një por 4 hyrje të reja.

Më saktë, rikthime nga e kaluara.

Bledi, Efi, Ronaldo e Kiara i’u bashkuan përsëri garës për çmimin e madh.

Kjo gjë si duket ka acaruar pak ish-banorët e edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Albania’ dhe për më tepër ndiqni videon e mëposhtme nga emisioni n’ZOOM.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news