spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Prisni pak! Ish-banorja e ‘BBVK’ hapi zemrën dhe zbuloi sekretet e konkurrentëve tjerë?

Arta Selimi ishte e ftuar në episodën e fundit të emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli rreth eksperiencës së saj në ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Aktorja kosovare mes tjerash përmendi përparësitë dhe ndikimin e këtyre formateve në karrierën e konkurrentëve.

Por, si u përgjigj Arta kur gazetarja e pyeti në lidhje me finalistët dhe finalen e madhe?

Se cilin sekret e zbuloi ajo e kuptoni duke ndjekur intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news