spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Ish-partnerja e Luizit akuzon Kiarën, donte që qëllimisht t’ia mbyllte Instagram-in atij

Gjatë këtyre orëve po qarkullon një lajm që Kiara ka takuar Genën.

Kjo e fundit u bë më e njohur për publikun kur Luizi i’a përmendi emrin duke thënë se e ka mikeshë, shkruan nzoom.biz.

Por, të menjëhershme ishin reagimet e gazetarëve që zbuluan se në fakt Jurgena paska qenë partnere e këngëtarit Ejlli.

E, tani në mediat rozë thuhet se Kiara Tito pas daljes nga shtëpia i ka shkruar Genës duke kërkuar ta takojë.

Dalin bisedat e Kiarës: Ke folur me Arbanën ose Lorin? Po, do më paguajnë për rihyrjen!

Familja e moderatores shqiptare ka demantuar lajmin duke thënë se këto ‘Screenshots’ janë Fake, e në anën tjetër Gena tha se Kiara ka kërkuar të i’a jep nën menaxhim llogarinë e Luizit në Instagram sepse kështu pati dëshirë Top Channel të i kalojë të gjitha të drejtat e Luizit dhe Jurgena sigurisht që ka refuzuar. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news