spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Dalin bisedat e Kiarës: Ke folur me Arbanën ose Lorin? Po, do më paguajnë për rihyrjen!

Kiara Tito ka befasuar të gjithë kur u rifut përsëri brenda shtëpisë.

Ajo, Efi, Ronaldo dhe Bledi ishin gjoja se të përzgjedhurit e publikut që të kenë dhe një mundësi, shkruan nzoom.biz.

Në spektaklin e mbrëmshëm ishte vetë Kiara ajo e cila nxiti debat duke e akuzuar Efin se nuk kanë folur fare dhe nuk e kanë ditur se do të rihyjnë përsëri si konkurrente në ‘Big Brother Vip Albania’.

E, tani doli në skenë sërish Gena e famshme, ajo e cila e menaxhoi Instagram-in e Luizit e që përflitej si e dashura e këngëtarit Ejlli.

Kiara i shkroi e para dhe biseda është kjo: K:Gena si je çfarë bën? G:Çkemi Kiara,mirë po ti?

K:Mirë edhe unë.Do doja të pija një kafe me ty. G:Po sigurisht,ku dhe kur do takohemi? K:Takohemi nesër në x vend ora 3? G:Do hysh prap të shtunën? K:Po Gena G:Ke folur me Lorin ose Arbanën? Apo akoma jo K:Po kam folur dhe të shtunën do firmos një kontratë zemër për pagesën që do më bëjnë. G:Më bën çudi që duan të nxjerrin Oltën, e ka diçka këtu. Mos po kurdisin ndonjë gjë për ti prishur Luizit lojën aty brenda. K:Se di nuk mundem të jap më shumë informacione.

Dhe Efi do marrë pjesë sërisht në BB,do futet të shtunën se kam folur. G:Epo mirë shpresoj të bëhet më e mira dhe qëndroj pranë Luizit mos le produksionin për ta mposhtur.

Kiara e dinte që do futej dhe e dinte për Efin? Domethënë është e vërtetë që ato kanë folur dhe madje Efi i ka rrëfyer se do futej dhe i ka thënë nëse kishte ndonjë porosi me Kiarën që i ka thënë jo jo asgjë dhe nuk i ka treguar se dhe ajo do futej. Pra edhe produksioni e kishte ndarë mendjen për të larguar Oltën dhe të fuste Efin,Kiarën Bledin dhe Ronaldon? /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news