spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Avni Qahili heq dorë nga prezantimi, kompozitori vjen me një rrëfim ekskluziv

Avni Qahili njihet si një kompozitor i dashur nga publiku.

Krahas muzikës, ishte aktiv edhe me gazetari, njofton nzoom.biz.

I ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, ai foli rreth karrierës së tij gati 30 vjeçare.

Gjatë intervistës, artisti nga Maqedonia i rrëfeu edhe disa detaje për jetën private.

Krijuesi i shumë hiteve që padiskutim kanë arritur t’i rezistojnë kohës u shpreh se po e braktis televizionin dhe storia e mëposhtme ju sjell të gjitha informacionet. /nzoom.biz/ 

LAJMET E FUNDIT
Related news