spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

I ndikoi pozitivisht izolimi! Ish-banorja e ‘BBVK’ u dashurua sapo doli nga shtëpia?

Shota Baraliu ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ajo tregoi detaje nga projektet e reja, shkruan nzoom.biz.

Nuk munguan pyetjet edhe për pjesëmarrjen e saj në edicionin e parë të ‘Big Brother Vip Kosova’.

Aktorja kosovare qëndroi e izoluar për gati 1 muaj dhe nuk heziton të ndajë me publikun mendimet përsa i përket kësaj aventure televizive.

Por, Shotës si duket i buzëqeshi fati e pati kërkesa për miqësi.

Ekspozimi në ekran i ndikoi pozitivisht duke bërë që ajo të dashurohet?

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni intervistën e plotë. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news