spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

Luksi nuk ka mbarim, vetëm pantallonat e Trixes kushtojnë sa 2 rroga në Kosovë

Një këngëtare e njohur dhe shumë e dashur për publikun.

E kemi fjalën për Beatrix Ramosaj, shkruan nzoom.biz.

Ajo mori edhe më shumë vëmendje me pjesëmarrjen në edicionin e parë të ‘Big Brother Vip Albania’ ku e nisi një romancë me Donald Veshaj.

Por, ky i fundit u nda nga Trixa dhe i’u rikthye dashurisë së vjetër, Bora Zemanit.

Postimet e Beatrixes janë nga më të ndryshmet, duke filluar nga kunjat për ish-partnerin e deri tek pozimet e përditshme.

Në këtë foto shihet ajo me një palë pantallona çmimi i së cilave janë afro 400 euro. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news