spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Ish-banorja e ‘BBVK’ befason me deklaratën: Shoqet e mia janë intelektuale, jo gënjeshtare si Juli

Juliana Nura ishte padyshim kryefjala e ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ajo arriti deri në finale duke rrëmbyer kështu 10 mijë euro por jo vetëm, shkruan nzoom.biz.

Ish-banorja mori zemrat e miliona shikuesve anë e mbanë trojeve shqiptare.

Por, konkurrentët brenda krijuan debate të ashpra dhe njëra nga to ishte pikërisht Shota Baraliu.

E ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli aktorja kosovare thumbon publikisht Julianën e madje e ofendon duke i thënë gënjeshtare. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news