spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Nuk i bëhet vonë për Ramazan, Serena shtrihet ‘zhag’ në tokë e bën twerk

Njihet si mbretëresha e Twerk-ut.

E kemi fjalën për Serena Sula, shkruan nzoom.biz.

Ajo nuk kursehet aspak dhe në qytet nuk heziton të pozojë me veshje atraktive.

Serena mes tjerash e ofendoi Encën duke e quajtur ‘Balenë’, dhe kjo e fundit i’a ktheu thumbimin me një postim në rrjetin social Instagram.

Ndiqni intervistën e plotë dhe shikoni ecjet dhe Twerk-un e saj. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news