spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Upps! U zbuluan padashje disa nga emrat e konkurrentëve të ‘BBVK2’?

Mbaroi në mars por ‘Big Brother Vip Kosova’ akoma po diskutohet.

Ky Reality Show u organizua për herë të parë në Kosovë, njofton nzoom.biz.

Impakti ishte mjaft i madh por ndikim patën edhe banorët që dhanë maksimumin nga vetja për të bërë Show.

Produksioni ka konfirmuar që në vjeshtë starton sezona e dytë e ‘BBVK’ dhe kasti është duke u përzgjedhur.

Emisioni n’ZOOM në insertin e mëposhtëm ju njeh me disa detaje nga ky prodhim. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news