spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Sabian revoltohet me daljen e vajzës: Keisin nuk e nxorri publiku por produksioni

Keisi Medini ishte banorja e radhës që u largua sonte nga votat e publikut.

Të menjëhershme ishin reagimet e shikuesve për daljen e saj, shkruan nzoom.biz.

Nuk mungoi as një fjali nga babai i saj, Sabian i cili njëherësh ishte pjesë e garës.

Ai u revoltua dhe shikoni postimin e tij të bërë vetëm pak minuta më parë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news