spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Zbulohen detajet e edicionit të dytë të ‘BBVK’

Mbaroi në muajin mars dhe u shoqërua me polemika të ndryshme.

Bëhet fjalë për ‘Big Brother Vip Kosova’, shkruan nzoom.biz.

Edicioni i dytë pritet të nis në vjeshtën e këtij viti dhe përgatitjet kanë filluar.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli pothuajse çdo javë ka sjellur inserte nga më të ndryshme për garën e fortë mes banorëve. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news