spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

Bledi, Efi dhe Kiara dalin në televotim të papritur

Gara ka filluar të bëhet goxha e fortë.

Bëhet fjalë për ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Nesër është spektakli i radhës ku në mes Luizit dhe DeaMishell do të shpallet finalisti i parë.

Por, sot ‘Vëllau i Madh’ i ka vendosur banorët para një sfide të vështirë ku ata i kanë votuar 3 si më pak të preferuar të cilët dolën automatikisht në nominim.

Se kush mes Bledit, Efit dhe Kiarës e lë shtëpinë kjo mbetet të kuptohet në Prime. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news