spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

E kritikojnë për veshjen e gjerë, Arbana u’a mbyll gojën të gjithëve

Arbana Osmani është prezantuese e njohur.

Ajo drejton spektaklet e ‘Big Brother Vip Albania’, shkuan nzoom.biz.

Me të takohemi 2 herë në javë teksa përshtypje gjithmonë na bën veshja e saj.

Kohëve të fundit, Arbana po i pëlqen sakot më të mëdha dhe arsyen akoma nuk e kemi kuptuar.

Por, të paktën ajo u’a mbylli gojën të gjitha kritikave që komentuesit i’a dhanë.

Përndryshe, edicionet e kaluara të emisionit n’ZOOM u kemi përgatitur inserte të ndryshme sa i përket garës së banorëve. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news