spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

I ramë ‘msysh’! Alisa i jep fund lidhjes me Urimin

Janë një ndër çiftet më të dashura për publikun.

Bëhet fjalë për Alisën dhe Urimin, shkruan nzoom.biz.

Ata paskan krizë në lidhjen e tyre, të paktën kështu duket sipas postimeve të fundit të bukuroshes e cila bashkë me partnerin e saj ishin banorë të ‘Big Brother Vip Kosova’.

Alisa nuk e ndjek më të dashurin në Instagram e po ashtu ka ‘zhduk’ të gjitha fotografitë e përbashkëta.

Përndryshe, në një intervistë të saj dhënë për emisionin n’ZOOM, blogerja dukej tejet e dashuruar në partnerin e saj, Urimin. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news