spot_img
13.1 C
Pristina
01/06/2023

E mbani në mend Julin me aventurat e këndshme? Ai rikthehet dhe thumbon estradën

Ka vazhduar të jetë aktiv me video të ndryshme ku na njoftonte me kulturat e vendeve interesante.

Bëhet fjalë për të riun Juli, shkruan nzoom.biz.

Besoj e mbani në mend ‘Aventurat e Julit’?

Epo, ai u rikthye me një intervistë ekskluzive dhënë për emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai ka rrëfyer për karrierën e tij e po ashtu nuk u kursye për t’i thumbuar artistët e estradës shqiptare. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news