spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Kiara tregon se çka ndodhi me Instagram-in e Luizit

‘Big Brother Vip Albania’ po afrohet drejt finales.

Me datë 6 maj pritet të shpallet një fitues, njofton nzoom.biz.

Të gjithë janë të bindur se Luiz Ejlli do të triumfojë në edicionin e dytë të këtij Reality Show.

Fama që mori ai ishte e madhe dhe shihej qartë me numrin e ndjekësve ku tani më ai Instagram nuk ekziston.

Por, se çka ndodhi me të dhe si do të rrjedhë e gjithë situata ndiqni insertin e mëposhtëm të përgatitur nga emisioni n’ZOOM.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news