spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Tani nuk ka dyshime më, Getinjo i jep fund lidhjes me Vivin

Getinjo dhe Vivien ishin një ndër çiftet më të komentuar përgjatë këtyre muajve.

Ata e vazhduan lidhjen edhe jashtë shtëpisë së ‘Big Brother Vip Kosova’, shkruan nzoom.biz.

Por, si duket romanca e tyre nuk i’a doli të funksionojë më.

Reperi kosovar ka larguar ish-partneren e tij nga lista e miqve që ndjek në Instagram.

Ky postim që Getinjo hodhi ngjalli dyshime akoma më të mëdha se mes çiftit të dikurshëm nuk ka as miqësi.

LAJMET E FUNDIT
Related news