spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Jo vetëm me Kiarën! Arbana dhe Edi prishin punët edhe me Fifin, nuk e ftojnë as në dasmë

Arbana Osmani njihet si një prezantuese mjaft e zonja.

Ajo pëlqehet nga shumica por si duket tani ka ndryshuar pak qasje ndaj ish-banorëve, shkruan nzoom.biz.

n’ZOOM ka mësuar se Arbana i paska ftohur pak raportet me konkurrentën e edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Albania’, Fifi.

Kjo e fundit u lidh me Adis Patushi dhe gjatë kësaj jave janë bërë prindër të djalit Theo.

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news