spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

E ngacmoi me një thumb, Maestro i kthehet keq Oltës

Ishin dy nga banorët më të komentuar brenda shtëpisë.

E kemi fjalën për Oltën dhe Maestron, shkruan nzoom.biz.

Njëra u largua nga ‘Big Brother Vip Albania, e tjetrin e eleminuan votat e publikut, shkruan nzoom.biz.

Por, me tu rikthyer në normalitet ish-konkurrentët e këtij Reality Show po ‘thumbojnë’ njëri-tjetrin me postime që pastaj po i publikojnë në rrjetet sociale.

Për më shumë detaje ndiqni materialin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news