spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Upps! Gafa e Arbanës u bë virale në rrjet

Produksiobi surprizoi Kristin me valle tradicionale shqiptare në këtë finale.

Kjo pasi si një fëmijë i rritur në Belgjikë gjatë qendrimit në shtëpi ai u miqësua më shumë me publikun shqiptar, shkruan nzoom.biz.

Gjatë katër muajve në Big Brother Kristi, një nga katër finalistët u ambientua me Shqipërinë dhe gjuhën shqipe.

Por gjatë suprizës, Arbana Osmani bëri një gafë.

Ajo i tha Kristit se valltarët e Ansamblit Kombëtar kërcyen vallen e Ali Pashës, por në fakt vallatarët kërcyen vallen e Osman Takës. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news