spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

Më në fund! Olta zbulon fytyrën e të famshmit Dori

Olta Gixhari ishte banorja që ngjalli debate të shumta brenda shtëpisë.

Ajo u dorëzua nga gara dhe si pasojë të kësaj u largua nga ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Edhe bashkëshorti i aktores së mirënjohur iahte në krye të mediave rozë duke marrë parasysh që ajo e mbajti të fshehur imazhin e tij.

Në afterparty-n e ‘BBVA’, Olta u pa e shoqëruar me të.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju ka sjell vazhdimisht detaje nga strategjia e ish-banores së këtij Reality Show.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news