spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Albina dhe familja Kelmendi ngjitën në skenë

‘Duje’ është kënga që solli Albina Kelmendi.

Ajo dhe familja e saj janë shpallur fitues për ta përfaqësuar Shqipërinë, shkruan nzoom.biz.

Ata interpretuan të 14-të me radhë në natën e dytë të gjysmëfinalen së ‘Eurosong’.

Ndiqni pak imazhe nga përfaqësimi dinjioz i projektit ‘Duje’. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news