spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Armond Morina kritikon ashpër artistët që i futen politikës

Armond Morina ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ai foli rreth projektin të ri ‘Adnan Kafazi’, shkruan nzoom.biz.

Artisti kosovar mes tjerash tregoi edhe pak detaje sa i përket shfaqjes së fundit duke e ditur se ai është aktiv edhe në teatër.

Aktori Morina u pyet edhe në lidhje me përkrahjen që marin nga institucionet kosovare.

Ja si i kritikoi ai ata kolegë që e harrojnë profesionin dhe i futen politikës pikërisht për përfitime materiale. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news