spot_img
12.1 C
Pristina
30/05/2023

Arritje e madhe: Albina renditet e para në finale

Një lajm i madh sapo erdhi për të gjithë shqiptarët.

Albina Kelmendi do të jetë edhe në finalen e madhe të ‘Eurosong’, shkruan nzoom.biz.

Ajo dhe familja e saj kanë interpretuan me mjeshtri ‘Duje’.

Suksese në rrugëtimin e këtij projekti në finale. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news