spot_img
11.6 C
Pristina
28/05/2024

Prisni pak! Butrinti sapo thumboi çiftin Kiara-Luiz?

Martesa e Luiz Ejlli dhe Kiara Tito po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Dyshja tanimë janë burrë e grua duke ndarë gjithçka bashkë, shkruan nzoom.biz.

Por, ish-partneri i moderatores si duket nuk e do këtë dramë dhe mes rreshtas ka reaguar.

Emisioni n’ZOOM nga Albina Zeneli ju sjell disa detaje ekskluzive që mund t’i ndiqni në materialin e mëposhtëm.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news