spot_img
3.1 C
Pristina
29/11/2023

Si asnjëherë më parë, Aurela flet për ngritjen e çmimit të dasmës

Aurela Gaçe është një nga zërat më të fuqishëm.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja shqiptare është tejet e njohur për datat e dasmave që merr dhe argëton të pranishmit.

Aurela mes tjerash foli edhe për disa kolegë që si duket e kanë ngritur çmimin e dasmës.

Për këto dhe të tjera detaje, ju ftojmë ta ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news