spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Skerdi flet pa dorëza për estradën, cilat ndërhyrje i konsideron të rrezikshme?

Episoda e radhës e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli pati të ftuar të ndryshëm.

Mes tyre edhe Skerdi Faria, shkruan nzoom.biz.

Kirurgu i njohur erdhi me një rrëfim si asnjëherë më parë duke ndarë përvojen e tij shumëvjeçare si doktor i VIP-ave dhe jo vetëm.

Pronari i klinikës KEIT hapi zemrën e na tregoi se cilat ndërhyrje i konsideron të rrezikshme teksa flet edhe për bashkëpunimet me fytyrat publike.

Për detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news