spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Ja detajet e filmit ku luan Olta dhe Luizi, Kiara bëhet vjehrra e tyre?

Prej disa kohësh në rrjet ka qarkulluar lajmi se ish-banorët e edicionit të dytë të Big Brother VIP do të marrin pjesë në një film.

Por, ajo çka na ka bërë më shumë kuriozë është roli që do të ketë Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli, shkruan nzoom.biz.

Raportohet se dyshja do të jenë çift, pra burrë dhe grua. Filmi do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, dhe protagonistë kryesorë ka aktoren dhe këngëtarin.

Së fundmi, gazetari Blendi Salaj ka zbuluar ditën e sotme gjatë progamit Ëake Up disa detaje të reja nga filmi ku këngëtari dhe aktorja do të luajnë.

Moderatori tha se ata luajnë rolin e të dashuruarve, ndërkohë që vjehrra i bën magji Oltës.

“Çifti më i madh ose më i rëndësishëm i momentit, mund të mos jetë Luiz-Kiara, por mund të jetë Luiz Olta”– u shpreh ai.

“Flitet për një film të mundshëm ku Luizi dhe Olta janë protagonistë të filmit ku luajnë një çift ku vjehrra i bën magji nuses që është Olta. Vjehrrën mund ta luajë Kiara (them unë)”- shtoi moderatori.

Përndryshe, emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell disa detaje nga strategjia e ish-banorëve të ‘Big Brother Vip Albania’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news