spot_img
21.7 C
Pristina
30/05/2023

Rrëfim i ndjerë nga Gresa, flet për bashkëshortin dhe jetën private

Gresa Behluli ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ajo foli rreth angazhimeve momentale dhe planeve për të ardhmen, shkruan nzoom.biz.

Pjesë e rrëfimit të saj ishte edhe rubrika ‘Shprehu përmes këngës’ ku këngëtarja kosovare hapi zemrën e tregoi shumë gjëra për privatësinë.

Gresa u tregua romantike duke përmendur bashkëshortin dhe dashurinë e madhe që ka për të.

Për këto dhe të tjera detaje, ju ftojmë ta ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news