spot_img
20.2 C
Pristina
26/09/2023

ELAI mori miliona klikime me këngën e vjedhur, vjen me rrëfim ekskluziv Orgito i ‘Unë me ty nuk jam tani’

‘Unë me ty nuk jam tani, dikush tjetër është me ty’, ka qenë refreni më i përdorur që nga vera e kaluar.

Kjo këngë është e kënduar nga Orgito Dapa, shkruan nzoom.biz.

Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash tregoi për projektin që i’u bë hit e që në fakt quhet ‘Dashnia ime’.

ELIA e ka rikthyer atë në një tjetër version dhe akoma nuk dihet a ka marrë leje nga krijuesi i këtij hiti që rrëmbeu miliona klikime. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news