spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Ekskluzive: Melisa në lidhje me reperin kosovar, del fotografia e parë e tyre

Melisa Lleshi është një nga vajzat më të komentuara kohëve të fundit.

Ajo mori vëmendje të madhe mediatike me pjesëmarrjen në ‘Big Brother Vip Kosova’, shkruan nzoom.biz.

Por, bukuroshja shqiptare anash nuk i la edhe angazhimet profesionale duke publikuar projekte të reja muzikore.

n’ZOOM ju sjell një ekskluzivitet që ka të bëj me jetën private të ish-banores.

Melisa ka filluar të shoqërohet tash e 1 muaj me reperin nga Prizreni One T dhe si duket romanca e tyre ka filluar mbarë.

Shikoni foton e tyre të parë. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news