spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Cllevio shan dhe ofendon Arbanën, e quan rrugaqe

n’ZOOM sapo e transmetoi episodën e radhës.

Pjesë e saj ishte edhe rrëfimi ekskluziv i Cllevios, shkruan nzoom.biz.

Nga Lushnja e direkt në emisionin n’ZOOM ai thumbon Noizyn dhe Stresin.

Por, anash nuk i lë as personazhes publike si Arbana Osmanin të cilën e quan ‘rrugaqe’.

Për më shumë detaje ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news