spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Befason Cllevio: Fytyrën e Dafinës doja ta bëja tatuazh

Dafina Zeqiri është një këngëtare e njohur dhe shumë e dashur për publikun.

Ajo po sjell kohë pas kohe projekte të reja që marrin miliona klikime, shkruan nzoom.biz.

Dafina shpesh bashkon forcat me kolegë për të publikuar duete të suksesshme.

Cllevio ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash përmendi edhe karrierën e saj.

Ai rrëfeu se për pak e bëri fytyrën e saj tatuazh por mësoni se cila gjë e ndaloi. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news