spot_img
22 C
Pristina
13/04/2024

Luizi zëvendëson Kiarën me Jurgenën? Kjo e fundit akuzon prezantuesen se i ndau

Këto ditë u bë një lëmsh i vërtetë.

Kiara Tito udhëtoi drejt Turqisë për punë, shkruan nzoom.biz.

Të menjëhershme ishin reagimet e publikut se ajo nuk u shoqërua nga Luizi.

Bashkëshorti i saj u gjend në një situatë aspak të këndshme.

Këngëtari i mirënjohur shqiptar dhe ish-partnerja e tij Jurgena u takuan në të njëjtin vend.

n’ZOOM në ‘Tema e javës’ ju njeh me disa detaje ekskluzive të takimit të tyre dhe mos e humbisni reagimin e Jurgenës. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news