spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

Trazohet rrjeti nga shifrat marramendëse, të pasur pa profesion!

Pranuan mijëra e miliona ndjekës në rrjetet sociale.

Marrin qindra pëlqime e komente, shkruan nzoom.biz.

Bëhet fjalë për banoret e ‘Big Brother Vip Albania’.

Ato kanë rritur standardet dhe bashkë me to sigurisht edhe çmimet e reklamave.

Emisioni n’ZOOM në ‘Tema e javës’ ju njeh me personazhet që pa ndonjë profesion kanë arritur majat e suksesit.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news