spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

Diola hap zemrën e zbulon statusin aktual, nxjerr sekretet e banorëve të ‘BBVA’

Episoda e fundit e n’ZOOM solli materiale dhe mysafir të ndryshëm.

Pjesë e saj ishte edhe Diola Dosti, shkruan nzoom.biz.

Ajo foli rreth përvojës në shtëpinë e ‘Big Brother Vip Albania’.

Nutricionisja e njohur shqiptare rrëfeu për disa gjëra që publiku më parë nuk i ka ditur.

Se cilat sekrete i nxorri ajo mbetet të kuptohet në intervistën e mëposhtme të saj dhënë për emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news