spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Bledi: Ftojeni Nitën në dasma, ndihmojeni me para! Gazetari ofendon këngëtaren kosovare

Po vazhdon konflikti mes dy ish-banorëve të ‘Big Brother Vip Albania’.

Bëhet fjalë për Bled Mane dhe Nita Latifi, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit e ka publikuar një këngë të re më të cilën gazetari e përqeshi.

‘Nita sillet si një kalama, ajo kërkon vëmendje. Ftojeni Nitën në dasma, ndihmojeni me para’, tha mes tjerash ai.

Për më shumë detaje ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news