spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Ish-banorja nuk përmbahet, nxjerr sekretet e produksionit të ‘BBVA’

Diola Dosti ishte pjesë e ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo arriti të jetë një ndër banoret e vetme që nuk u përfshi edhe aq në debate, njofton nzoom.biz.

Por, anash nuk e la as rrëfimin mbi jetën private, duke nisur nga martesa e deri tek lindja e 3 vajzave dhe divorci.

E ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, nutricionisja e njohur shqiptare hapi zemrën dhe dëgjoni çka zbuloi.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news