spot_img
26.9 C
Pristina
18/06/2024

Luksi nuk ka të ndalur! Luizi i afrohet shifrës së frikshme për një performancë

Emri i tij po vazhdon akoma të lakohet si më i njohuri në showbizin shqiptar.

Bëhet fjalë për Luiz Ejlli, shkruan nzoom.biz.

Fituesi i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Albania’ po mban data në vendet e ndryshme ku ka shqiptarë.

Bashkëshorti i Kiara Tito i ka ngritur çmimet dhe emisioni n’ZOOM në insertin e mëposhtëm ju sjell disa informacione se sa kërkon këngëtari shqiptar për një performancë.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news