spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Reperi shqiptar i kapet keq Stresit, e detyron të qaj dhe…

Stresi është një reper i njohur dhe shumë i dashur për publikun.

Ai përgjatë viteve karrierë nuk u kursye me tekste thumbuese, shkruan nzoom.biz.

Së fundmi, një artist tjetër i paska prishur punët me atë.

Bëhet fjalë për Cllevio i cili ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash e shau Stresin.

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news