spot_img
14.6 C
Pristina
27/09/2023

Skandaloze: Bled Mane vazhdon të përqesh dialektin e Kosovës

Bled Mane është një gazetar i njohur.

Ai mori vëmendje përgjatë vitit të fundit me disa deklarata për kosovarët, shkruan nzoom.biz.

Bledi ishte banor në ‘Big Brother Vip Albania’ dhe debatoi ashpër me shumicën e konkurrentëve.

I ftuar në emisionin n’ZOOM, ai rrëfeu për kërcënimet që mori nga shqiptarët e Kosovës.

Materiali i plotë ju sjell detajet e nevojshme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news